درباره‌ی ما

گروه رسانه‌ای اروند از سال ۱۳۸۲ تاکنون در زمینه‌های ساخت ویدئو (کلیپ، تیزر و ضبط رویدادها)، فیلمسازی، آیتم‌سازی، برنامه‌سازی تلویزیونی و مشاوره رسانه‌ای فعالیت داشته است.

استفاده از تیم باتجربه، بهره‌مندی از سخت‌افزار و نرم‌افزار به روز صنعت رسانه و همچنین بهره‌گیری از دانش و تخصص پویا و به روز نگهداری این دانش، همواره مشی تیم ما بوده‌است.

گروه رسانه‌ای اروند، مشاوره‌ی رسانه‌ای تعدادی از شرکت‌های معظم اروپایی در منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) را در کارنامه خود دارد.

همچنین ساخت تعداد زیادی تیزر، کلیپ نمایشگاهی و تبلیغاتی، برنامه‌های تلویزیونی و آیتم‌های تلویزیونی، از نمونه‌ی فعالیت‌های گروه می‌باشد.

راهبرد:

ما با تفکری خلاقانه و هنری، رویکردی دانش‌بنیان و عملکردی حرفه‌ای و به پشتوانه سرمایه‌ انسانی متخصص خود برآنیم تا پاسخگوی طیف متنوعی از نیازهای مشتریان خود باشیم. در این راستا همواره کوشیده ایم از فناوری‌های نوین ارتباطی– رسانه‌ای و نظام مدیریتی روزآمد بهره بگیریم.

ساخت ویدئو تخصص ما:

هدف اصلی بخش ساخت ویدئو، تجسم بخشیدن به ایده های جذاب و به اجرا درآوردن آنها با روش های کاملاً خلاقانه است، هر آنچه در ذهن یک نویسنده ی خلاق جرقه می زند، در واحد ساخت ویدئو به عینیت در می آید.

برای دستیابی به این مهم، علاوه بر نیروهای متخصص، کار بلد و حرفه ای، دسترسی به امکانات و تجهیزات پیشرفته و به روز، از نکات بسیار مهم است.

این واحد پیوسته می کوشد از همکاری، توان و پشتیبانی هنرمندان نخبه کشور در زمینه های کارگردانی، فیلمبرداری، طراحی صحنه و لباس، دکورسازی، گریم، جلوه های ویژه، بازیگری و … برخوردار باشد.

در نتیجه این دو اصل مهم یعنی در اختیار داشتن هنر و تخصص افراد حرفه ای و همچنین به روز نگاه داشتن امکانات فنی و تجهیزات حرفه ای، این واحد می کوشد تا طیف گسترده ای از محتوای دیداری، انواع آگهی ها و تیزرهای رئال، انیمیشن و تلفیقی، فیلم های صنعتی، گزارش های تصویری و … را براساس استانداردهای جهانی تولید کند.

بازدیدها: 1