طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت، از الزامات موفقیت در هر کسب و کاری است. تفاوتی ندارد که کسب و کار بزرگ یا کوچک داشته باشید. اگر تا به امروز کسب و کاری را راه اندازی کرده اید و برای آن ساخت سایت انجام نداده اید، قطعا فرصت های فراوانی را از دست داده اید.

وب سایت می تواند به تنهایی شروع استراتژی دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال نیز باشد. که هر کدام از آن ها به موفقیت کسب و کار شما کمک می کند.

بسیاری از افراد اطلاع ندارند که اگر در طراحی وب سایت استانداردهای سئو رعایت شده باشد به رشد و رونق کسب و کار کمک خواهد کرد. طراحی وب سایت باعث می شود بیشتر در معرض دید کاربران قرار بگیرید و بتوانید برای آن ها ارزش آفرین باشید.

با طراحی و توسعه وب حرفه ای می توانید کمک فراوانی به رشد و گسترش کسب و کار خود کنید. همچنین جایگاه خود را در میان رقبای خود ارتقا دهید.

همان طور که قبلا به آن اشاره کردیم، طراحی وب سایت حرفه ای از روش های مختلفی استفاده می شود. امروزه یکی از پرطرفدارترین آن ها طراحی وب سایت اختصاصی با وردپرس است. تعرفه طراحی سایت متفاوت است و با توجه به درخواست و نیاز مشتری مشخص می شود، و یکی از سوالات پرتکرار در مورد طراحی سایت، قیمت آن است.

پاسخ به این سوال با توجه به نوع قرارداد، امکانات موجود در سایت، مدت زمان تحویل پروژه و موارد مختلف دیگر مشخص می شود اما باید بدانید که قیمت و یا تعرفه هر چقدر که باشد ارزش سرمایه گذاری برای کسب و کارتان را دارد. زیرا شما با طراحی حرفه ای می توانید به رویاهای کاری خود دست پیدا کنید.

انواع طراحی و توسعه وب سایت:

  1. طراحی وب اختصاصی
  2. طراحی وب اختصاصی وردپرسی

شما در ایران، برای داشتن یک وب سایت مطلوب دو راه در پیش رو دارید. اول آنکه یک وب اختصاصی برای خود راه اندازی کنید که شامل امکانات حرفه‌ای و اختصاصی خواهد بود. دوم اینکه یک وب با استفاده از سامانه‌های مدیریت محتوا (CMS) از جمله وردپرس طراحی کنید. که این خود انواع مختلفی خواهد داشت.

ما در این قسمت با اینکه از CMS متن باز وردپرس استفاده میکنیم، ولی امکامات اختصاصی از قبیل طراحی قالب یکتا و اختصاصی، بهینه سازی سئو برای رتبه بندی مناسب در موتورهای جستجو و دیگر امکانات مدنظر شما را فراهم خواهیم کرد.

صفحه اصلی | درباره ما | مقالات | فروشگاه | تماس با ما