فیلترینگ و لزوم استفاده از ابزارهای جایگزین

فیلترینگ، اینترنت ملی، طرح صیانت از فضای مجازی، فیلتر اینستاگرام. اینها واژه های آشنایی فضای کسب و کار و ارتباطات مجازی در ایران است. هر چند وقت یکبار به دلایل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و دیگر دلایل درست یا غلط روند ارتباط در پلتفرم های متداول از جمله اینستاگرام دچار اختلال می گردد.

راه عدم رکود و سکون ناشی از اعمال این سیاستها و فیلترینگ ناشی از آن، استفاده از ابزارهای جایگزین است.

ایجاد صفحه مجازی در روبینو که مشابه اینستاگرام و در پلتفرم داخلی روبیکا عمل می کند. همچنین راه اندازی وب سایت ها از راههای حفظ و انسجام کسب و کارهای مجازی و چرخه ی تولید محتواست.

یکی از قابلیت‌های جالبی که روبیکا در دسترس کاربران خود قرار داده، امکان درآمدزایی از فعالیت در روبیکاست. این قابلیت در روبینو نیز فعال است و کاربران می‌توانند با تولید محتوا، عضو سیستم درآمدزایی روبینو شوند. و درآمد کسب کنند. سیستم درآمدزایی روبینو بر اساس میزان مشاهده محتواهای منتشر شده کار می‌کند و بنابراین هر چقدر محتوای منتشر شده از سوی شما بازدید بیشتری داشته باشد، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد. این قابلیت خیلی جذابی برای فعالیت در این پلتفرم است.

اما داشتن یک وب سایت رسمی با شکل و شمایل اختصاصی برای کسب و کار شما و انتشار محتواهای مرتبط با آن از داشتن صفحات مجازی هم بهتر است. اولین مزیت آن اختصاصی بودن آن است. بعنی با توجه به حال و هوای خودتان و کسب و کارتان می توانید مثل یک ویترین یک فروشگاه، ظاهر سایتتان را چیدمان کنید.

اما مزیت اصلی داشتن وب سایت اختصاصی، نصب نرم افزارهای مختلف و استفاده از پلاگین های مختلف در فضای کسب و کار و اطمینان از عدم قطع آن در مواقع خاص است.

انگار شما 24 ساعته، در 7 روز هفته و 12 ماه سال در دسترس مشتریان خود هستید.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت های مورد نیاز علامتگذاری شده اند. *